Üdvözlöm a Kerületi Újság - kerületi hírek oldalon.   A kijelölt szöveg felolvasásához kattintson a hangszóróra! Üdvözlöm a Kerületi Újság - kerületi hírek oldalon. GSpeech

Feladatok:
A raktár működéséhez elengedhetetlen adminisztrációs feladatok elvégzése
- Beérkező és kimenő szállítmányok könyvelése és készletrevételének az ellenőrzése
- Kimenő szállítmányok okmányainak előkészítése, kapcsolattartás a teherautó-sofőrökkel
- EKÁER regisztrálás és érkeztetés
- Egyéb dokumentumok kezelése

Elvárások:
- Minimum alapfokú végzettség
- Felhasználói szintű MS Office ismeret
- Pontos, megbízható, ügyfélbarát személy és munkavégzés
- Adatfeldolgozásban szerzett tapasztalat
- Kétműszakos (6-14 és 14-22), hétfőtől-péntekig tartó munkarend vállalása
- Aktív alapfokú angol nyelvtudás

Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség
- Budapest XXIII. kerületében és vonzáskörzetében lévő lakhely vagy tömegközlekedési utazási hajlandóság Kispest, Határ úttól a 66-os busszal.
- Középfokú angol nyelvtudás
- Azonnali munkakezdés

Amit megbízónk kínál:
Fiatal lendületes csapat
- Hosszú távú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés
- Béren kívüli juttatások már az első hónaptól
- Ingyenes céges buszjáratok, utazási támogatás
- Megbízható vállalati háttér

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: adatvédelmi nyilatkozat

Ossza meg az információt:

Álláshirdetések - Budapest és környéke

  • Alap
  • Cím szerint
  • Dátum szerint
  • Véletlenszerűen
>>> MÉG TÖBB BETÖLTÉSE (SHIFT+kattintás: összes betöltése) Összes betöltése

A címlapról ajánljuk

  • 1
  • 2
  • 3

Könyvajánló

  • Matematika felvételire

    Matematika felvételire

    Ezt a könyvet felvételire készülő 8.–os tanulóknak írtam. Átveszi az egész elméletet nyolcadik osztály végéig és sok megoldott feladatot és példát bemutatat. >>>
  • Hogyan fejlődjünk matematikából?

    Hogyan fejlődjünk matematikából?

    Ez a könyvem főleg 10., 11. és 12. osztályos középiskolásoknak szól, de más is használhatja aki komolyan érdeklődik a matematika iránt és szeretne nehezebb feladatokat megoldani matematikából. >>>
  • Analízis érthetően

    Analízis érthetően

    A könyv az egyváltozós matematikai analízist mutatja be érthetően. >>>
  • Matek Mentor

    Matek Mentor

    Jobb matekos lesz a gyereke : Könyvek tabletra, számítógépre és okostelefonra. >>>
  • Kutyásoknak: Amit a falkától tanultam

    Kutyásoknak: Amit a falkától tanultam

    Ebben a megható és inspiráló könyvben az ünnepelt kutyaszakértő, Cesar Millan felfedi, milyen sokféle módon lehet az ember legjobb barátja a legnagyobb tanítója is.  >>>
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A kijelölt szöveg felolvasásához kattintson a hangszóróra! Kerületi Újság felolvasó